top of page

NEOPERATIVNÍ SPINÁLNÍ DEKOMPRESE

Neoperativní spinální dekomprese poskytuje úlevu díky jemnému oddálení obratlů, čímž snižuje tlak v meziobratlových ploténkách.

OBNOVA SPINÁLNÍHO DISKU

NEINVAZIVNÍ TERAPIE

pater-fade-1571758607.jpg

Na naší klinice využíváme nejmodernější dekompresní stůl určený pro neoperativní a bezlékovou spinální dekompresi, který je bezpečný a bezbolestný. Dekompresní terapie poskytuje úlevu díky jemnému oddálení obratlů, čímž snižuje tlak v meziobratlových ploténkách. Dekomprese léčí původ bolesti, který je zapříčiněn vyklenutým či vyhřezlým diskem.

Léčba je kontrolovaná počítačem a je velmi pohodlná. Pacient je při léčbě oblečen a často v průběhu 20 - 30 minutového sezení usíná.

Dekomprese je velmi efektivní u dospělých, kteří trpí stenózou zapříčiněnou bederním či krčním výhřezem disku. Statistiky ukazují, že léčba má až 90% míru účinnosti ve srovnání s mnoha operativními procedurami, kde 47% symptomů se navrátí v průběhu 12 měsíců po operaci. Po několika sériích léčby pacienti podstupují mobilizace a posilující cvičení, aby nedošlo k dalšímu poškozování a jako prevenci navrácení původního problému.

 

 

Které onemocnění/stavy spinální dekomprese léčí?
  • Bolesti zad/Bolesti krku

  • Bolesti nohou/Poškození sedacího nervu

  • Degenerace disku

  • Spinální stenóza

  • Výhřez či vyklenutí disku

bottom of page