top of page

CENÍK LÉČBY

Cení je rozdělen na komplexní spinální rehabilitaci a fyzioterapeutické služby.

Pro nejlepší výsledek léčby je nutné dodržovat časový plán terapií, který je podrobně vysvětlen při vstupní konzultaci

CENÍK LÉČBY

Na naší klinice nabízíme několik variant léčby na základě stavu pacienta - klienta a cíle léčby. Nabízíme dva druhy služeb: Léčebná rehabilitace a regenerační terapie

CENÍK
Nabízené druhy služeb

Na naší klinice nabízíme několik variant léčby na základě stavu klienta a cíle léčby. Nabízíme tři druhy služeb:

 

  1. Léčebná rehabilitace - vhodné pro ty, kteří mají doporučení na rehabilitace od lékaře a přicházejí s konkrétní diagnózou.

  2. Regenerační terapie - vhodné především pro sportovce či každého, kdo chce zlepšit svou kondici a výkon či si dopřát regeneraci těla.

  3. Redukce cholesterolu a nadváhy - vhodné pro ty, kteří dlouhodobě neúspěšně léčí zvýšený cholesterol či potřebují snížit nadváhu.

 

Všechny druhy terapie jsou vedené odborným fyzioterapeutem. Před nástupem k nám na kliniku je potřeba se objednat na konzultaci u lékaře či fyzioterapeuta, kde se nastaví vhodný léčebný či regenerační plán a představíme Vám možnosti léčby.

 

Důležité! - je možné, že na základě konzultace/vyšetření Vás lékař či fyzioterapeut doporučí na dovyšetření k jinému specialistovi. Zakládáme si na diferenciální diagnostice pacienta, proto se může stát, že na základě vyšetření či konzultace určíme, že rehabilitace pro Vaše potíže není vhodná či je potřeba dovyšetření u jiného specialisty.

 

Naše klinika nespolupracuje s pojišťovnami. Naším cílem je poskytovat kvalitní léčbu, což bez dostatku času na klienta a využití všech dostupných technik a přístrojů, bohužel s pojišťovnou není možné.

Ceny jednotlivých služeb:

Každou službu lze různě kombinovat dle doporučení lékaře či fyzioterapeuta a sestavit tím individuální rehabilitační plán. V případě zakoupení služeb v rámci léčebného programu je vždy přiřazena sleva na základě jeho rozsahu.

 

Konzultace a vyšetření

Kotva 1
Kotva 2

Léčebná rehabilitace

 

V rámci terapií na naší klinice nabízíme dva hlavní druhy terapií, které jsou kombinovány na základě doporučení lékaře či fyzioterapeuta:

  • Pasivní fyzioterapie (přístrojová a manuální) - rozšířená elektroterapie, laseroterapie, terapie suchou jehlou, kinesiotaping, terapie spoušťových bodů, masáže, manipulace, TDP lampa, ultrazvuková terapie

  • Aktivní fyzioterapie (cvičení)  -  aktivace středu těla, dechové cvičení, posilování středu těla, dynamický stretching, Akrální koaktivační terapie, Spirální stabilizace páteře, McKenzie metoda, Klappovo lezení, Balanční trénink, Funkční trénink, Automobilizace, Škola zad.

 

Vlastní terapie dle léčené oblasti:
Kotva 3

Regenerační služby

V rámci terapií na naší klinice nabízíme dva hlavní druhy terapií, které jsou kombinovány na základě doporučení fyzioterapeuta:

  • Pasivní regenerační služby (přístrojová a manuální) - terapie suchou jehlou, kinesiotaping, terapie spoušťových bodů, masáže, manipulace, TDP lampa

  • Aktivní regenerační služby (cvičení)  -  aktivace středu těla, dechové cvičení, posilování středu těla, dynamický stretching, Akrální koaktivační terapie, Spirální stabilizace páteře, McKenzie metoda, Klappovo lezení, Balanční trénink, Funkční trénink, Automobilizace, Škola zad.

ReduStim - léčba cholesterolu a nadváhy

Zdravotnický přístroj kombinující vysílání bioenergetického pole a mikrotlaku pro redukci tukových zásob

Kotva 4
bottom of page