top of page

CENÍK LÉČBY

Cení je rozdělen na komplexní spinální rehabilitaci a fyzioterapeutické služby.

Pro nejlepší výsledek léčby je nutné dodržovat časový plán terapií, který je podrobně vysvětlen při vstupní konzultaci

CENÍK LÉČBY

Na naší klinice nabízíme několik variant léčby na základě stavu pacienta - klienta a cíle léčby. Nabízíme dva druhy služeb: Léčebná rehabilitace a regenerační terapie

CENÍK
Nabízené druhy služeb

  1. Léčebná rehabilitace - vhodné pro pacienty, kteří mají doporučení na rehabilitace od lékaře a přicházejí s konkrétní diagnózou.

  2. Regenerační terapie - vhodné především pro sportovce či každého, kdo chce zlepšit svou kondici a výkon či si dopřát regeneraci těla.

 

Oba druhy terapie probíhají pod odborným vedením fyzioterapeuta. Před nástupem na naši kliniku je potřeba se objednat na konzultaci k lékaři či fyzioterapeutovi, kde Vám stanovíme vhodný léčebný či regenerační plán a představíme možnosti léčby.

 

Důležité - na základě konzultace/vyšetření Vás lékař či fyzioterapeut může doporučit k dovyšetření k jinému specialistovi.

 

Ceny jednotlivých služeb:

AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ ÚPRAVA CENÍKU - PŘIPRAVUJEME NOVÉ CENY NA ROK 2023
JIŽ BRZY NA TÉTO STRÁNCE BUDOU NOVÉ CENY.

 

Každou službu lze různě kombinovat dle doporučení lékaře či fyzioterapeuta a sestavit tím individuální rehabilitační plán. V případě koupě služeb ve větším množství je vždy přiřazena sleva na základě jeho rozsahu.

 

Konzultace a vyšetření

Pro nástup na léčbu na naší klinice, je potřeba se nejprve objednat na konzultaci. Na konzultaci procházíte s lékařem či terapeutem své aktuální potíže, probíhá analýza symptomů a rozhodneme, zda je pro Vás léčba vhodná. Poté jsou Vám navrženy optimální varianty léčby. 

V rámci vstupního vyšetření podstoupíte podobné vyšetření, jsou navrženy další nutná vyšetření a je sestaven individuální léčebný plán. 

Kotva 1
Kotva 2

Léčebná rehabilitace

 

V rámci terapií na naší klinice nabízíme dva typy terapií, které jsou kombinovány na základě doporučení lékaře či fyzioterapeuta:

  • Pasivní fyzioterapie (přístrojová a manuální) - rozšířená elektroterapie, laseroterapie, terapie suchou jehlou, kinesiotaping, terapie spoušťových bodů, masáže, manipulace, TDP lampa, ultrazvuková terapie

  • Aktivní fyzioterapie (cvičení)  -  aktivace středu těla, dechové cvičení, posilování středu těla, dynamický stretching, Akrální koaktivační terapie, Spirální stabilizace páteře, McKenzie metoda, Klappovo lezení, Balanční trénink, Funkční trénink, Automobilizace, Škola zad.

 

Vlastní terapie dle léčené oblasti:
Kotva 3

Regenerační služby

 

Regenerační služby jsou vhodné pro sportovce všech kategorií, kteří potřebují regeneraci po náročných výkonech či zvýšit svou kondici. Na tento druh terapie není potřeba doporučení od lékaře. V rámci regeneračních terapií nabízíme tři typy terapií:

  • Pasivní regenerační služby (přístrojová a manuální) - rozšířená elektroterapie, laseroterapie, terapie suchou jehlou, kinesiotaping, terapie spoušťových bodů, masáže, manipulace, TDP lampa, ultrazvuková terapie

  • Aktivní regenerační služby (cvičení)  -  aktivace středu těla, dechové cvičení, posilování středu těla, dynamický stretching, Akrální koaktivační terapie, Spirální stabilizace páteře, McKenzie metoda, Klappovo lezení, Balanční trénink, Funkční trénink, Automobilizace, Škola zad.

  • ReduStim (přístroj pro snížení vnitřního tuku) -  zdravotnický přístroj kombinující vysílání bioenergetického pole a mikrotlaku pro redukci tukových zásob

bottom of page